Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Walk-in garderoob on kättesaadav luksus

27-Mar-2017 Walk-in garderoob on tänapäeval miski, mis vajab loomiseks natuke nuputamist ja veidi ruumi. Enam ei pea olema aadliproua või filmistaar, et selle eeliseid nautida.

Walk-in garderoob on kättesaadav luksusWalk-in garderoobid

Mis on täpselt walk-in garderoob?

Walk-in garderoobi näol on tegemist ruumisuuruse panipaigaga, kuhu, nagu nimi ütleb, saab sisse kõndida. Ilmselt kangastub terminiga kujutluspilt mõnest glamuursest Hollywoodi paleest ja eks kõige enam leidugi sellist lahendust jõukamates majades. 

Küll aga pole rikkused ja suur häärber tänapäeval enam vajalik, et seda praktilist garderoobi endale luua. 

Ennegi on asjad, mis kunagi olid luksus (nt nähtused nagu lõunatund, autod, suured aiad jne), saanud kõigile üsna tavaliseks. Eraldi ja hiigelsuur ruum pole ka enam nõue, nii et isegi korterisse või väiksemasse eramusse on walk-in garderoowalb täiesti mõeldav. 

Kõndimisruumi on siiski vaja, et tegemist oleks walk-in garderoobiga. Küll aga ei pea ootama, et lapsed kodust välja koliks või ohverdama juba olemasolevat ruumi selle jaoks, piisab isegi kui näiteks suure magamistoa garderoob planeerida veidi suuremaks. Kasutades liuguksi garderoobiruumi eraldamiseks, võib ka suur lahendus olla võimalikult ruumi säästev

Mis on täpselt walk-in garderoob?Walk-in garderoob

Mis on sellise garderoobi eelised?

Mõni võib mõelda, et kapp on kapp, mis seal ikka asja edevaks ajada. Küll aga kui on ruumi, miks mitte seda praktiliselt ära kasutada? Walk-in garderoobi muudab kasulikuks järgnevad omadused.
  • Koondab rõivad ühte ruumi. Magamistuba on ju puhkamise tuba, kuhu ei pea pesuga jändamist või isegi riietumist tooma. Paraku on sageli magamistoas riided laokil niiehknii, küll aga saab seda walk-in garderoobiga vähendada.
  • Sahtlid ja riiulid kõige muu jaoks –  kingad, aksessuaarid, ehted, ilutarbed, trenniasjad saab maitsekalt sobivas kohas hoida. Samuti on sul kohe käepärast kõik vajalik, kui sätid end valmis tööpäevaks või ürituseks. 
  • Peeglike-peeglike kapi sees… Koos hea valgustusega saad kiirelt proovida erinevaid riideid ja vaadata, kuidas need istuvad mõneks algavaks sündmuseks. Kui ruumi napib, miks mitte kasutada peegel-liugust
  • Glamuur – sellest ei saa üle ega ümber. Isegi kõige lihtsam garderoobiruumike on eriline, sest see on praegu veel haruldus ja pealtäha miski, mis eeldab luksuslikku elustiili. Samuti võib walk-in garderoob hiljem tulla kasuks, kui plaanid korterit või maja müüa.
Kui selline lahendus pakub huvi, siis võta julgelt meiega ühendust!