Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Liugustega garderoob optimeerib nii äri- kui eluruume25-Sep-2018

Liugustega garderoob optimeerib nii äri- kui eluruume Optimeerimine on üks neid tänapäevaseid märksõnu, mis on viimaste aastatega palju populaarsust kogunud. Optimeerimist rakendadatakse üha tihemini. Seda seejuures nii era- kui ärimaailmas. Ja põhjusega. Maksimaalselt optimaalne elu tähenda..

Garderoobide ehitus: mida arvesse võtta?10-Sep-2018

Garderoobide ehitus: mida arvesse võtta? Garderoobid on tänaseks vist küll iga moodsa inimese elukeskkonna oluliseks (võiks isegi öelda, et asendamatuks) osaks. Vähemalt nende inimeste küll, kellele meeldib oma toimetamisi optimeerida ning elu maksimeerida. Ja isegi, kui Sul kodus panipaikasid veel ei ole,..

Garderoobisüsteemid mahutavad lahedalt ära Sinu suvise hobivarustuse22-Aug-2018

Garderoobisüsteemid mahutavad lahedalt ära Sinu suvise hobivarustuse Suvi on äge aeg. Tänavune suvi on veel ekstra tore ja kuum olnud ning võimaldanud meil kõigil rohkem õues, metsas ja merel olla ning üha enamate tegevustega end lõbustada. Laienenud huvidering nõuab aga suuremat varus..

Liuguksed ja garderoobid: moodne ja eneseteadlik valik10-Aug-2018

Liuguksed ja garderoobid: moodne ja eneseteadlik valik Minimalism on ajatu. Ka mitmete tänapäevaste inimeste teadlik valik on minimalistlik elustiil, mis hõlmab nii üldist suhtumist kui strateegiliselt sisekujundatud elu- ja töökeskkondi. Aegumatu fraas “Less is more” kehtib täna täpselt sam..

Suvilad korda! Võta appi garderoobi korvsüsteemid20-Jul-2018

Suvilad korda! Võta appi garderoobi korvsüsteemid Paljud kindlasti nõustuvad, et suvised puhkused on kõige mõnusam mööda veeta oma armsas maamajas või suvilas ringi toimetades ja ehitusprojektide kallal nokitsedes. Olgu selleks siis vana kapi parandamine, terrassi panemine või lastega koo..

Lükanduksed Tartus: moodne ja eneseteadlik valik10-Jul-2018

Lükanduksed Tartus: moodne ja eneseteadlik valik Ärksameelsus on üks neid moodsaid märksõnu, mis meie kõigi elusid vähemal või rohkemal määral mõjutab ja juhib. Vaimne heaolu on vaieldamatult äärmiselt oluline. Kuid sama tähtis on ka füüsiline õhkkond..

Panipaigad aitavad Sind ruumikitsikusest välja25-Jun-2018

Panipaigad aitavad Sind ruumikitsikusest välja Käes on paljude eestlaste lemmik aeg ehk suvi! Lisaks suurele puhkamisele ja mööda kodumaad ringi uudistamisele on suvi aeg, mil Eesti rahva ürgne korilusinstikt välja lööb ning metsa kupatab. Metsasaadusi tuleb ka aga kuskil üle talve hoida ning sahvre..

Funktsionaalsed garderoobilahendused: lihtsam & mõnusam elu!20-Jun-2018

Funktsionaalsed garderoobilahendused: lihtsam & mõnusam elu! Tänapäevane elu tähendab paljuski lihtsust, mugavust, kiirust ja multifunktsionaalsust. Ka meie liigume modernses taktis ning soovime oma salongi külalistajatele üha operatiivsemaid lahendusi ning paremaid võimalusi. Üheks viisiks se..

Uued garderoobi uksed toovad Sinu koju kevadist värskust28-May-2018

Uued garderoobi uksed toovad Sinu koju kevadist värskust Kevad on käes ja ega suvigi enam kaugel ole. See on aeg, mil on tavaks kodudes ja kontorites kevadist suurpuhastust teha. Miks mitte viia oma kodus läbi ka renoveerimiskuur ning vahetada välja garderoobiuksed (http://www.v-disain.ee/liuguksed)? Selleks on mitmeid h..

Paiguta garderoobi riiulid nutikalt ja loo enda koju hea atmosfäär21-May-2018

Paiguta garderoobi riiulid nutikalt ja loo enda koju hea atmosfäär Nagu me teame, siis peitub kurat pisiasjades. Kui Sa ehitad parasjagu oma uut kodu või renoveerid vana, siis tasub mõelda läbi ka kõige väiksemad detailid. Sest pusletükid, nagu köök, diivan, lambilühter, garderoob jne..

Riidekapid lükandustega – mis on nende võlu?11-May-2018

Riidekapid lükandustega – mis on nende võlu? Paljudel meist on kodus veel ehk mõni nõukaaegne vineerist riidekapp või luksuslik vabariigiaegne garderoobikapp. Väärt panipaigad teenivad isegi mitut põlvkonda, hoides endas meie igapäevatoimetusi, sündmuseid, reisimisi, tulemisi ja ..

3 viga mida vältida eritellimusmööbliga04-May-2018

3 viga mida vältida eritellimusmööbliga Eritellimusmööbel on hea viis saada usaldusväärselt tootjalt mõnda kujunduselementi, mida tavapärases valikus ei leidu. Nii võid näiteks leida just magamistuppa õige kummuti või elutuppa TV-aluse, mis sinu uhiuue garderoobi võ..

Kas valida metalsed või valged Elfa korvsüsteemid?29-Mar-2018

Kas valida metalsed või valged Elfa korvsüsteemid? Kui soovid oma garderoobis või kuskil mujal kasutada Elfa korvsüsteeme (http://www.v-disain.ee/elfa-classic-korvs%C3%BCsteem), jääb üle vaid valida värv, milleks on kas valge või plaatinahõbe. Elfa on hoidnud oma kindlat stiili juba &uu..

Kuidas võivad Elfa riiulisüsteemid veel leida kasutust?26-Mar-2018

Kuidas võivad Elfa riiulisüsteemid veel leida kasutust? Elfa toodangu teeb geniaalseks selle lai kasutamisvõimalus. Garderoob pole ainuke koht, kus võib kasutada ergonoomilist ja stiilset riiulisüsteemi (http://www.v-disain.ee/elfa-classic-riiulis%C3%BCsteem). Toome täna välja ideid ja võimalusi,..

Klaasist lükanduksed: 5 tähelepanekut puhastamiseks28-Feb-2018

Klaasist lükanduksed: 5 tähelepanekut puhastamiseks Klaaspindade puhastamine võib olla paras peavalu, eriti kui esimesena pähetulevad võtted hästi ei tööta ja ikkagi poolnähtavaid plekke maha jätavad. Toome täna välja tähelepanekuid, mida silmas pidada, et saada oma garderoob..

6 põhjust miks valida garderoobi tellimine Tartust20-Feb-2018

6 põhjust miks valida garderoobi tellimine Tartust Oleme alati kutsunud kliente leidma oma unistuste garderoobi just Tartust. Meie salong Teguri Mööblikeskuses (Teguri 39, Tartu) on vastu võtnud huvilisi nii lähedalt kui kaugelt ja meie garderoobe leidub nii siin kui sealpool piiri. Mis võivad siis olla ..

Kuidas valmivad unistuste garderoobikapid?31-Jan-2018

Kuidas valmivad unistuste garderoobikapid? Et valmiksid garderoobikapid (http://v-disain.ee/garderoobid-ja-garderoobikapid), mis on kvaliteetsed ning mis samas vastavad kliendi soovidele ja vajadustele, on oluline olla oma mõtetes julge. Meie tööpõhimõte on alati kliendiga kaasa mõelda, tänu millele un..

4 faktorit, millest olenevad liuguste hinnad25-Jan-2018

4 faktorit, millest olenevad liuguste hinnad Soovides soetada garderoobi on igal kliendil ees kaks olulist valikut: milline saab see olema seest ja milline väljast. Peale selle, millised on sinu vajadused sisu poolest ja millised on soovid välise disaini suhtes, võib seda valikut mõjutada ka hinnaklass. Täna vastame..

Ideid ja trende garderoobi loomiseks 2018. aastal22-Dec-2017

Ideid ja trende garderoobi loomiseks 2018. aastal Möödunud on põnev aasta ja pühadeaeg on igati sobilik vaatamaks nii tagasi kui ka edasi. Nii rõivamoes kui ka sisekujunduses käib aga tihe töö uute aadete loomiseks. Milliseid värskeid mõtteid ja võimalusi toob 2018. aasta garderoobi..

Miks valida kontorisse või esindusse eritellimusmööbel?07-Dec-2017

Miks valida kontorisse või esindusse eritellimusmööbel? Eritellimusmööbel võimaldab realiseerida huvitavaid sisustusideid. Kindlasti tasub seda võimalust kasutada kujundades oma ettevõtte esindust või kontoriruume. V-Disain on edukalt loonud sobivaid lahendusi ettevõtetele ja isegi m..

Liuguste viimistlus: 3 võimalust peeglitega29-Nov-2017

Liuguste viimistlus: 3 võimalust peeglitega Erinevate liuguste viimistluste seas on üks praktilisemaid (ja klientide seas menukamaid valikuid) just peegel-liuguks. 2017. aasta sisustustrendide seas olid peegeluksed auväärt kohal, kuid tegemist on kindla peale igipõliselt moeka võimalusega oma ruumi kujundada...

Kuidas luua garderoobituba?30-Oct-2017

Kuidas luua garderoobituba? Garderoobituba pole nii sage tellimus meie valdkonnas kui tavaline garderoob, kuid on siiski sama lihtsalt teostatav. Mõlgutad mõtteid garderoobitoast, aga vajad selle loomiseks ideid? Tõime välja neli olulist tähelepanekut, mis võivad sind aidata planeerimiseni jõuda. ..

Mis oleks, kui looks korvsüsteemidega sahvrikapi?23-Oct-2017

Mis oleks, kui looks korvsüsteemidega sahvrikapi? Garderoobid on meie spetsialieet. Kvaliteetset garderoobisüsteemi saab aga kasutada üsnagi erinevateks otstarveteks. Üks vanamoodne asi, mis välismaal taas populaarsust kogub, on köögis asetsev sahvrikapp ja element, mis ideaalselt selleks tarbeks sobib, on ga..

3 praktilist Elfa riiulisüsteemide funktsiooni26-Sep-2017

3 praktilist Elfa riiulisüsteemide funktsiooni Mida kõike võib võimaldada üks riiul? Näiteks Elfa riiulisüsteemid (http://www.v-disain.ee/elfa-classic-riiulisüsteem) võivad olla kohandatud just sinu spetsiifilisele vajadusele. Elfa teemade jätkuks toome välja kolm põnevat v&o..

Mis teeb Elfa garderoobid eriliseks?18-Sep-2017

Mis teeb Elfa garderoobid eriliseks? Elfa garderoobid ja süsteemid on märksõnad, mida ikka ja jälle õhku viskame, ja selle taga on rohkem kui lihtsalt turundussoov. 2018. aastal saab Elfa bränd 80-aastaseks (!) Toome täna välja põnevaid fakte ja põhjuseid, miks usaldame Elfa süsteem..

5 põhjust, miks valida garderoobid ja liuguksed Tartust?01-Sep-2017

5 põhjust, miks valida garderoobid ja liuguksed Tartust? Tartu kvaliteeti võib usaldada. V-Disain ei paku põnevaid disainilahendusi ainult oma kodulinnale, vaid kus iganes sa soovid. Oleme eelnevalt avaldanud mitu mõtet, miks tasub valida garderoobid ja liuguksed Tartust, ikka meie käest. Pakume seekord neist v&..

Lükandustega riidekapid sobivad ka lastetuppa16-Aug-2017

Lükandustega riidekapid sobivad ka lastetuppa Liuguste või lükandustega riidekapid on moekaks ja praktiliseks valikuks igasuguses ruumis. Lastetoa panipaiga planeerimine on katsumus omaette, sest tähtis on leida lahendus, mis oleks lihtne ja turvaline kasutada. Kvaliteetse garderoobisüsteemi ja lükandustega on v..

Korterit renoveerides võib luua ka walk-in garderoobi20-Jul-2017

Korterit renoveerides võib luua ka walk-in garderoobi Elu toob muutusi. Sinu kodu võib vajada renoveerimist. Pere kasvamine võib nõuda ruumide ümbermängimist. Üks meie klient oli sellises olukorras, ja uue garderoobi jaoks koha leidmine oli üks suurem väljakutse. Kuidas olukord lahenes, loe l..

Kuidas valida garderoobi suvilasse?16-Jun-2017

Kuidas valida garderoobi suvilasse? Kui sul on parasjagu käsil suvila renoveerimine, plaanid üht ehitada, või tahad lihtsalt suviselt unistada, siis kas oled mõelnud sobivatest panipaikadest? Isegi lihtsama kujundusega maamajja või rannaäärsesse kotedžisse on võimalik luua vastavad garderoobid..

Elfa garderoobisüsteemid on taas täiustunud30-May-2017

Elfa garderoobisüsteemid on taas täiustunud Elfa garderoobisüsteemid paistavad silma oma kvaliteedi poolest. Selle üks põhjus on toodete pidev täiustamine ja uute võimaluste pakkumine. Kui miski töötab hästi praegu, siis mõni aeg hiljem võivad kliendibaasi vajadused muutuda. ..

Riidekapid ja nende tellimine: mis on oluline?23-May-2017

Riidekapid ja nende tellimine: mis on oluline? Kui otsid ruumi lisa kvaliteetse garderoobisüsteemi näol, siis millist eeltööd on vaja teha? Kvaliteetsed riidekapid suurt kliendipoolset teadust ei vaja – see jääb meie kanda. Kuid et saada võimalikult täpset hinnapakkumist ja välti..

Millised on erinevad liuguste profiilid ja kuhu need sobivad?28-Apr-2017

Millised on erinevad liuguste profiilid ja kuhu need sobivad? Liuguste profiilid võivad tunduda nagu detail, millesse garderoobi planeerides oluliselt süvenema ei pea. Disainis on aga oluline meeles pidada, et detailid loovad terviku. Mis on liuguste profiilide üldine erinevus ja mida täpselt tähendab ühe kindla ..

Eritellimusmööbel võib sobivalt täita tühimikku garderoobi kõrval10-Apr-2017

Eritellimusmööbel võib sobivalt täita tühimikku garderoobi kõrval Aeg-ajalt tuleb meie töös ette, et kauni garderoobisüsteemi või liugukse-lahenduse kõrvale soovib klient ka sellega sobivat mööblieset. Kuigi garderoobid on meie leivanumber, mõistame, et mõnik..

Walk-in garderoob on kättesaadav luksus27-Mar-2017

Walk-in garderoob on kättesaadav luksus Walk-in garderoob on tänapäeval miski, mis vajab loomiseks natuke nuputamist ja veidi ruumi. Enam ei pea olema aadliproua või filmistaar, et selle eeliseid nautida. Mis on täpselt walk-in garderoob? Walk-in garderoobi (http://www.v-disain.ee/garderoobid) n&a..

EFEXON liuguksed – 6 trendikat viimistlusvõimalust21-Mar-2017

EFEXON liuguksed – 6 trendikat viimistlusvõimalust EFEXON liuguksed (http://www.v-disain.ee/liuguksed-efexon) pakuvad väga laialdast valikut viimistluseks, kõige kärtsuvamast maitsekalt hillitsetuni. Liuguks on lisaks oma praktilisusele ka oluline osa disainist, nii et valikus tuleb olla tähelepanelik. T&..

Garderoobilahendused – lihtsam tellida kui iialgi varem07-Mar-2017

Garderoobilahendused – lihtsam tellida kui iialgi varem Garderoobilahendused võivad olla mingil kujul mõttes igal uuel koduomanikul või perelisa ootajal. Riideid muudkui tuleb ja vahetub ning kõik üleliigsed esemed tuleb kuskile ära paigutada seniks kuni nad kasutuses pole. Õnneks salongi poole..

Kuidas kuluvad ELFA korvsüsteemid majapidamises ära?20-Feb-2017

Kuidas kuluvad ELFA korvsüsteemid majapidamises ära? Funktsionaalsus on miski, mis sobib igasugusesse ruumi. Moodsad garderoobisüsteemid pakuvad palju võimalusi ka erinevatele panipaikadele majapidamises. Näiteks ELFA korvsüsteemid kuluvad ära nii magamistoa garderoobis kui ka mujal. Järgnevalt..

Liuguksed – väga hea, peegel-liuguksed – suurepärane07-Feb-2017

Liuguksed – väga hea, peegel-liuguksed – suurepärane Üks korralik garderoobisüsteem sobib hästi nii esikusse kui magamistuppa. Mis seda veelgi täiustada võib, on peegel-liuguksed. Tegemist on ühega mitmest viimistlusvõimalusest (http://www.v-disain.ee/liuguksed-efexon-viimistlus), mid..

Case study: uue kodu sisustamist on otstarbekas alustada garderoobidest31-Jan-2017

Case study: uue kodu sisustamist on otstarbekas alustada garderoobidest Detsembris teostasime üht meie jaoks huvitavat projekti, mille ülevaade võib ehk ka sind köita. Jaanuarikuud lõpetame tavapärasemast teistsuguse postitusega, et tutvustada meie tööprotsessi, tänu millele sai klient oma uu..

Riidekappide müük – millised kliendid inspireerivad meid?25-Jan-2017

Riidekappide müük – millised kliendid inspireerivad meid? Sisustusvõimaluste pakkumine nõuab põhjalikku koostööd meie ja kliendi vahel. Garderoobide ja riidekappide müük võib näiteks pealtnäha tunduda üsna argise nähtusena – saadakse kokku, lepitakse kokku..

Disainkleebised lisavad sisustusele särtsu ja stiili29-Nov-2016

Disainkleebised lisavad sisustusele särtsu ja stiili Tänapäeva kujunduses leidub sageli vabat tühja pinda. Mõnele võib see sobida, mõni aga võib selles näha võimalust. Disainkleebised on trendikas võimalus ära kasutada olemasolevat pinda ruumi mulje muutmiseks v&ot..

Garderoobisüsteemid ja 5 nippi nende organiseerimiseks16-Nov-2016

Garderoobisüsteemid ja 5 nippi nende organiseerimiseks Garderoobisüsteemid on oma disaini poolest head kohad, kus mõelda strateegiliselt ning isegi kohendada oma elustiili. Kuigi ruumipuudust tõenäoliselt kannatama ei pea, leidub palju nippe, millega oma panipaiga potentsiaali täielikult ära kasutada saab...

Kutse tutvuma II: garderoobid Lõuna-Eestis25-Oct-2016

Kutse tutvuma II: garderoobid Lõuna-Eestis Oktoobrikuu teine postitus kutsub taas uudistama ja ehk isegi leidma enda jaoks Lõuna-Eesti kvaliteeti interjööri disainis. Tartusse tasub kindlasti tulla otsima huvitavaid lahendusi, eriti kui planeerid panipaika või riidekappi. Garderoobid Lõuna-Ees..

Kutse tutvuma I: liuguksed Lõuna-Eestis17-Oct-2016

Kutse tutvuma I: liuguksed Lõuna-Eestis Et leida sisedisaini maailmataset ei pea ilmtingimata minema välismaale või Tallinnasse. Oktoobrikuu pühendame omamoodi teavitamiseks, et Tartusse võib tulla otsima häid mõtteid interjööride kujunduseks. Heaks mõtteks võivad olla meie..

Lükandustega riidekapid – hea lõuend disainkleebistele26-Sep-2016

Lükandustega riidekapid – hea lõuend disainkleebistele Kunagi ammu võis ainulaadse riidekapi muretsemine tähendada koostööd meistriga, kelle käe all valmis ostja juhiste järgi midagi erilist. Tänapäev polegi võib-olla nii erinev, ka nüüd saab klient pakkuda m&otild..

Mida kõike mahutavad Elfa riiulisüsteemid?20-Sep-2016

Mida kõike mahutavad Elfa riiulisüsteemid? Kapp pole enam ammu koht, kuhu ainult riideid panna. Muid esemeid ei pea isegi enam kilekotiga kapinurka viskama. Praktilised riiulisüsteemid (http://www.v-disain.ee/elfa-classic-riiulisüsteem) annavad panipaigale ükskõik millise funktsiooni, tavalisest rõivagar..

4 ruumi, kuhu garderoobikapid nagu valatult sobivad24-Aug-2016

4 ruumi, kuhu garderoobikapid nagu valatult sobivad Alati on olemas esemeid, mida kuhugile panna on vaja. Jutt ei käi ainult rõivastest, elu jooksul koguneb ikka nipsasju, millest lahti ei taha öelda või mida kunagi kuskil vaja võib minna. Probleem võib tekkida kui selleks kõigeks vajalik ruum ot..

Liuguks – 5 disainivõimalust17-Aug-2016

Liuguks – 5 disainivõimalust Liuguks (http://www.v-disain.ee/liuguksed) pole pelgalt praktiline lahendus garderoobidele, kappidele, või isegi ruumide eraldamiseks. Ei tasu unustada, et ka tarbeesemed võivad edastada ruumi kohta tähendust või kujundada ruumi muljet. On levinud arvamus, et tegemist..

Elfa garderoobid - kaubamärk, mida usaldada31-Jul-2016

Elfa garderoobid - kaubamärk, mida usaldada Kui garderoobitootjad oleksid moebrändid, siis Elfa asetseks kõrgmoe esindajate seas - väärtuse, mitte ilmtingimata kulukuse pärast. Käekott või king küll nii palju asju ei mahuta kui kapp, aga kvaliteet on tunnusmärk mida võiks otsida i..

Garderoobi korvid loovad korda14-Jul-2016

Garderoobi korvid loovad korda Funktsionaalsus ja optimaalsus on moes, eelkõige ruumide disainis. Hea võimalus neid omadusi rõhutada on näiteks läbi oma panipaiga loomisel korvsüsteemi (http://www.v-disain.ee/elfa-classic-korvs%C3%BCsteem) planeerides. Riiulid või sahtlid võivad tunduda roma..

Garderoobi liuguksed - muretu ja stiilne lahendus22-Jun-2016

Garderoobi liuguksed - muretu ja stiilne lahendus Avarus, loomulik üldmulje ja võimalus takistusteta ringi liikuda on omadused, mis võivad sageli kannatada vajadusest hoiustada igapäevaseid esemeid, tööasju või rõivaid. On tõsiasi, et mingigi ruum peab selleks funktsiooniks kuluma, ..

4 isiksusetüüpi ja riidekapp13-Jun-2016

4 isiksusetüüpi ja riidekapp Nii mõnedki teavad nelja vana temperamenti, mille järgi inimesi iseloomustada saab - flegmaatik, koleerik, melanhoolik ja sangviinik. Kuidas seostada seda riidekappidega? Mööbel ja disain võib olla isiksuse emotsionaalne ja loominguline käepikendus Ruumi saab ..

Miks on riidekappide valmistamine parem kui valmiskapi ostmine?25-May-2016

Miks on riidekappide valmistamine parem kui valmiskapi ostmine? Kui oled riidekapi ostmisele mõelnud, siis tuleb sulle ilmselt tuttav ette see olukord, kus jalutad mööblipoes edasi-tagasi, aga iga müügil oleva kapi juures on midagi, mis ei sobi – kas on ta liiga suur või liiga väike, ebapraktilis..

Elfa riiulisüsteemid – täiuslikult läbi mõeldud lahendus19-May-2016

Elfa riiulisüsteemid – täiuslikult läbi mõeldud lahendus Alles siis, kui oled tutvunud kõigi nende ideedega, mida Elfa lahendused pakuvad, hakkad aru saama, missugune üks toimiv hoiustamissüsteem peaks olema. Elfa riiulisüsteemid on 65 aasta pikkuse tootearenduse tulemus, ja garderoobide juu..

Mille poolest on V-Disaini garderoobid Tartus erilised?29-Apr-2016

Mille poolest on V-Disaini garderoobid Tartus erilised? V-Disaini toodanguks on liuguksed, riidekapid ja garderoobid Tartus. Lisaks materjalide kõrgele kvaliteedile ja läbimõeldud teostusele on aga veel asju, millega meie garderoobid teiste seas silma jäävad. Garderoob inimesele, kes armastab korda Kui..

V-Disaini liuguksed Tartus leiad Teguri Mööblikeskusest23-Apr-2016

V-Disaini liuguksed Tartus leiad Teguri Mööblikeskusest V-Disain on Tartu firma, mille põhitegevuseks on liuguste, garderoobide ja riidekappide projekteerimine ning valmistamine kliendi soovi kohaselt. Meie esindus asub aadressil Teguri 39, Teguri Mööblikeskuse II korrusel (vt asukoht kaardil (http://www.v-disain...

Liugustega kapid mahutavad kõike, mida kodus vaja läheb30-Mar-2016

Liugustega kapid mahutavad kõike, mida kodus vaja läheb Kõige sagedamini kasutatakse liugustega kappe garderoobides, kuid erinevaid sahtleid, korve ja riiuleid kombineerides võib neisse mahutada ka kodumasinad, koristustarvikud, vaba aja veetmise vahendid, arhiivi, toiduainete tagavarad ja palju muud. Liugustega k..

Garderoobi riiulid ootavad läbimõeldud lahendust29-Mar-2016

Garderoobi riiulid ootavad läbimõeldud lahendust Tänapäeval on olemas palju nutikaid lahendusi, mille abil garderoobi mugavamaks muuta. Kui tead, mida sa garderoobis hoidma hakkad, siis saad oma garderoobi kujundada kohaks, kus kõik on käepärane ning otstarbekas. V-Disaini pakutavatest garderoobisü..

2 küsimust, mis aitavad valida lükanduste süsteemid ja viimistluse25-Feb-2016

2 küsimust, mis aitavad valida lükanduste süsteemid ja viimistluse Lükanduksed ja garderoobikapid on praktiline ning harjumuspärane kooslus, kuid liuguksed leiavad kasutust mujalgi. Näiteks saad lükanduksi kasutada ka ruumijagajana ja ukseavades. Rohked viimistluse valikud võimaldavad sul liuguksed ..

Garderoobide valmistamine eritellimusel – 5 nõuannet tellijale23-Feb-2016

Garderoobide valmistamine eritellimusel – 5 nõuannet tellijale Täpselt sinu soovide järgi valminud garderoob on mugav, praktiline ja sobib ideaalselt sinu koju või kontorisse. Kuidas aga eritellimusel valminud garderoobide võimalusi maksimaalselt ära kasutada ja endale unistuste garderoob soetada? P..

Klaasist liuguksed – elegantne ja praktiline lahendus29-Jan-2016

Klaasist liuguksed – elegantne ja praktiline lahendus Liuguksed (http://www.v-disain.ee/liuguksed) on praktilised, stiilsed ja kõrge kasutajamugavusega. Neid saab kasutada nii garderoobide valmistamisel, ruumijagajana kui ka traditsiooniliste külgedele avanevate uste asemel. Et sobiv lükanduks leiduks igale maitsele, ..

4 nõuannet, et valida sobiv garderoobikapp26-Jan-2016

4 nõuannet, et valida sobiv garderoobikapp Kas soovite garderoobi planeerides maksimaalselt ruumi ära kasutada? Parim lahendus selleks on spetsiaalselt teie vajaduste ja võimaluste järgi tehtud lahendus. Mida aga võtta arvesse ja kuidas tellida sobiv garderoobikapp (http://www.v-disain.ee/garderoobid)? Panime ..

Kuidas valida sobivad lükandukse siinid ja profiilid?07-Jan-2016

Kuidas valida sobivad lükandukse siinid ja profiilid? Eelmises blogipostituses tutvustasime erinevaid garderoobi uste viimistluse (http://www.v-disain.ee/blogi/10-voimalust-kuidas-kujundada-garderoobi-uksed) võimalusi, sel korral kirjutame lähemalt lükanduste raamidest ja siinidest. Mida siinide ja profiilide valikul a..

10 võimalust, kuidas kujundada garderoobi uksed18-Dec-2015

10 võimalust, kuidas kujundada garderoobi uksed Suured garderoobikapid võtavad enda alla tihtipeale terve või pool toa seinast, mistõttu on neil oluline roll ruumikujunduses. Garderoobi uksed (http://www.v-disain.ee/garderoobid) võivad olla tagasihoidlikud ja muu kujundusega sulanduvad või selgelt e..

Kuidas valida sobivad riiulisüsteemid?30-Nov-2015

Kuidas valida sobivad riiulisüsteemid? Kvaliteetsed riiulisüsteemid võimaldavad teil mugavalt ja kiirelt asjad kodus ära paigutada ja neid vajadusel lihtsalt üles leida. Kui teil on alati koht, kuhu parasjagu mittevajaminevaid esemeid eest ära panna, on teil kodu hõlpsam korras hoida, tunnete ennast mu..

6 põhjust, miks valida Elfa garderoobid27-Nov-2015

6 põhjust, miks valida Elfa garderoobid Elfa garderoobid (http://www.v-disain.ee/garderoobid) ja riiulisüsteemid on turul olnud juba üle 65 aasta. Miks on Elfa toodetel nii lai tarbijaskond ja miks võiksite teiegi uut garderoobi soetades just Elfa lahendusi kaaluda? 1) Elfa garderoobi kokkupanek ja ümberku..

Kasutus- ja hooldusjuhend03-Nov-2015

V-Disain OÜ toodete kasutus- ja hooldusjuhend Toodete kasutus- ja hooldusjuhend ohjab erinevate toodete – liuguste, Kapisüsteemide (edaspidi mööbel) kasutamist ja hooldust. Käesoleva juhendi nõuetest kinnipidamine on aluseks toodetele kehtiva 2 – aastase garantii kehtimisele. 1. Kasutusjuhised. 1..

Eritellimusel valminud liuguksed Tartus ja Lõuna-Eestis27-Oct-2015

Eritellimusel valminud liuguksed Tartus ja Lõuna-Eestis Liuguksed on kaasaegne ja praktiline lahendus nii garderoobiuste kui ka ruumijagajana. Lükanduksed (http://www.v-disain.ee/l%C3%BCkanduksed) ei võta avanedes ruumi, mistõttu sobivad need suurepäraselt ka kitsasse koridori ja väiksemasse tuppa. Veelgi..

Lükandustega riidekapid mahutavad kõik teie rõivad ja hoiustamist vajavad esemed21-Oct-2015

Lükandustega riidekapid mahutavad kõik teie rõivad ja hoiustamist vajavad esemed Kas teie kodus või kontoris on vähe ruumi asjade hoidmiseks, riideid on väiksest kapist raske üles leida või on need kokkusurumise järel kortsunud? Ehk olete juba ammu unistanud uuest garderoobist, kuid pole ..

KKK20-May-2015

1. Kui ma soovin tellida kappi või liuguksi siis millest peaksin alustama? Alustama peaks ruumi või ava mõõtmisest. Vajalik on laiuse ja kõrguse ning kappide puhul ka sügavuse mõõt. NB! Et saaksid maksimaalselt hea lahenduse soovitame kapi miinimum sügavuseks 700 mm. LAIUSE MÕ&..

Garderoobisüsteemid ELFA kiirelt kätte!21-Apr-2015

Meil on hea meel teatada, et nüüdsest on Meie klientidel võimalus soetada Rootsi garderoobisüsteemide tootja elfa toodangut ilma pikema ooteajata. Sest suur osa toodetest on kohapeal olemas ning peale komplekteerimist kohe kätte saada. See on eriti hea uudis neile, kes soovivad kiiresti uut garderoobi soe..

Järelmaksu võimalus!16-Apr-2015

Alates 15.04 pakub V-Disain OÜ oma klientidele koostöös LIISIGA järelmaksu! Limiidipäringu saad teha SIIT (http://www.liisi.ee/) ..