Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Firmast

V-Disain OÜ on ettevõte, mis tegeleb liuguste, garderoobide, riidekappide, panipaikade, ladustamis süsteemide, eritellimusel mööbli projekteerimise, müügi ja paigaldusega.

Meie eesmärgiks on täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid, seega kasutame kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale ning maailma juhtiva garderoobisüsteemide valmistaja elfa® tooteid. Samuti pakume kvaliteetset Norra traatkorvide süsteemi Norscan® Püüdes rahuldada kõikide klientide soove ning nõudlusi pakume ka säästlike moodulahendusi lihtsustamaks Teie valikuid.  

Erinevaid liuguksi, riiuli- ning korvisüsteeme omavahel kombineerides, saame luua isikupärased ja praktilised hästi organiseeritud ruumi lahendused, mille eeliseid saab nautida ka aastate pärast. Olles pidevalt kursis uuenduste ning trendidega furnituuri ja materjalide turul saame tellijatele pakkuda parimat.

Lihtsus ja paindlikkus samas stiilsus ning funktsionaalne ruumilahendus, kaasaegsus ja sobiv hinnaklass tagavad meie poolt pakutavatele toodetele nõudluse. Projekteerimisel kasutatav kaasaegne arvutiprogramm võimaldab luua realistliku pildi mööblist juba enne tellimuse esitamist.

Valmistame ka eritellimusi vastavalt kliendi soovile ja joonistele.

Aastatepikkune töökogemus liuguste ja garderoobide alal ning maitse on abiks klientidele toodete valikul, põnevate ja praktiliste lahenduste loomisel ning kindlasti „oma” kodu sisustamisel!

Oleme valmis, et muuta garderoob meelispaigaks teie kodus!