Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.
Küsi hinnapakkumist!

Garderoobid - liuguksed - lükanduksed - riidekapid

GarderoobidLiuguksed ja lükanduksedRiidekapid

Garderoobid

Garderoobid ja panipaigad projekteeritakse ja valmistatakse kliendi soovitud mõõtude järgi, kasutades selleks erinevaid riiulisüsteeme ja kapikorve. Erinevaid tooteid kasutades saame hästi läbimõeldud planeeringu alusel süsteemselt paigutada riideid ja muid esemeid. Praktilised ja ruumisäästvad lahendused nii väikestele kui ka suurtele ruumidele.

Liuguksed / Lükanduksed

Liuguksi kasutatakse garderoobi ja kapiustena, samuti sobivad liuguksed jagama erinevaid ruume. Liuguksed valmistatakse kliendi  soovitud mõõtude järgi. Maksimaalne liuguste paigaldusava kõrgus on 3200mm ja liugukse maksimaalne laius 1800mm. Liuguste valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid  alumiiniumprofiile.  Anti-jump liugrattad, integreeritud käepide, alumise jookusiini sees olev reguleeritav stopper ja tolmukarv tagavad suurima liugukse kasutusmugavuse. Lükanduksed on head ruumisäästjad, kuna ukse avamiseks ei vajata täiendavat põrandapinda. Meie toote valikus on väga suur valik erinevaid viimistlumaterjale ning ukseprofiile.

Riidekapid

Riidekappide valmistamisel kasutame 16 ja 22 mm paksust vastupidavat  melamiinplaati. Plaadi valikus on ca. 30 erinevat tooni. Riidekapid valmistatakse vastavalt kliendi mõõtudele ja soovidele. Erinevaid tooteid nagu riidetorusid, kapikorve ja riiuleid kombineerides saame luua suurepärase interjööri. Lihtsustamaks Teie valikuid oleme välja töötanud erinevaid mooduleid. Kombineeri Ise või lase Meil oma vajadustest lähtuvalt luua meelepärane panipaik.

Muud Tooted

Tänu Meie headele koostööpartneritele leiate siit kindlasti palju huvitavat ja vajalikku sisustamisel!

Külasta Meie salongi ning tule ja tutvu erinevate näidistega!