Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.
Küsi hinnapakkumist!

Lükanduksed
Lükanduksed

Üha enam on lükanduksed leidnud kasutust tänapäeva sisustuses - nad on mugavad, stiilsed ja leiavad kasutust nii garderoobi- ja kapiustena kui ka ruumijagajatena.

Lükanduksed on head ruumisäästjad, kuna ukse avamiseks ei vajata täiendavat põrandapinda. Neid võib paigaldada kogu ruumi kõrguses ja laiuses. Lükanduksed ei pea olema pealgalt ristküliku kujulised. Uste ehitamise tehnoloogia võimaldab lükanduksi kasutada ka näiteks kaldlagede all – paigaldades neid kas pikki kaldlage või siis sellega risti.

Lükandukse raamprofiilina saab kasutada nii anodeeritud alumiiniumprofiili kui ka spoonitud puitprofiili. Lükanduste baasmaterjali ehk sisu valik on väga mitmekesine, alates erinevatest klaasidest, tekstiilidest, plastikutest, kõrgsurvelaminaatidest kuni erinevate väärispuitudeni. Lükandukse saab projekteerida  kõrguses kuni 3,2 meetrit ja laiuses kuni 1,8 meetrit. Vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele valmivad isikupärased lükanduksed.

Vaata lähemalt: Lükanduksed – viimistlus materjalid

Lükanduksed – mugavus ja eripära

Lükanduksed sobivad õigupoolest igale poole kus pole ruumi avaneva ukse jaoks. Samas pole mugav lükanduks mitte just kõige helikindlam lahendus.

Lükanduksed liiguvad alasiini sees spetsiaalsetel rullikutel, mis teeb nende kasutamise lihtsaks ja mugavaks. Mehhanisme on erinevaid - osa jookseb põrandal, osa ripub. Air ehk rippuks jätab  põrandapinna vabaks ning ukse külgsuunalise liikumise vältimiseks on selle alaservas spetsiaalne peidetud põrandafiksaator.

Lükandustel saab valida kummalegi poole erineva pinnakatte (näiteks ühes ruumis tamm, teises peegel). Lisaks saab tellija valida vastavalt valguse läbilaskevõimele matistatud, tavalise või mustrilise deco klaasi vahel.

Vaata lähemalt: Lükanduksed - profiilid

Lükanduksed –  ruumi kokkuhoid ja praktilisus

Miks tulid kasutusele lükanduksed? Ukse tekkimiseks olid omad kindlad põhjused. Esiteks on see tavalisest uksest tõenäoliselt nägusam, lihtsam ja ruumikasutuse mõttes praktilisem, pealegi on sellega lihtne kõikvõimalikke kujunduslikke momente rõhutada.
Kõige suurem pluss lükandukse juures on ruumi kokkuhoid. Kui tavaline uks on avatuna meil jalus, siis lükanduks mitte. Lisaks praktilisusele on lükanduksed tänuväärne kujunduslik element. Sisustage oma kodu või kontor just täpselt selliseks kui olete seda ettekujutanud.

Vaata tehtud töid: Lükanduksed

Disainkleebised lükandustele

Kui Te soovite muuta oma lükanduksed veelgi isikupärasemaks saab neid kaunistada erinevate disainkleebistega. Värvivalik on lai ning kõiki meie kataloogis olevaid kleebiseid saab teha väga erinevates värvitoonides. Küsi meie ekspertidelt abi ja disainime koos unikaalsed lükanduksed.

Vaata lähemalt:  Disainkleebistekataloog lükandustele

Disainlükanduksest on mattklaasist uks praegu väga trendikas, aga ka vastupidine variant - tahveldatud uks - on sama moodne, kõik oleneb siiski konkreetse ruumi stiilist. Kindlasti ei ole lükanduks ainult modernne element, see sobib hästi ka klassikalisse interjööri. 

Küsi lükandukse personaalselt pakkumist!

Vali lükanduksed juba täna!