Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.
Küsi hinnapakkumist!

EFEXON liuguste mõõtmis-ja-paigaldusjuhend

Mõõda paigaldusava laius ja kõrgus. NB ! Mõõtmise täpsusest sõltub töö lõpptulemus !

LAIUSE MÕÕTMINE  Kui kapi või liugustega soovitakse täita kogu ava, siis on vajalik mõõta kolm eri tasapinda: otse põrandalt, keskkohast ja lae alt.
 
KÕRGUSE MÕÕTMINE  Kui kapi või liugustega soovitakse täita kogu ava, siis on vajalik mõõta kolm eri tasapinda: vasaku seina äärest, keskkohast ja parema seina äärest.

Kaldlaega risti paiknevate liuguste või riiulisüsteemide puhul on vajalikud järgmised mõõdud. 

Liuguste paigaldamine


Kinnita ülemine siin sobivate kinnitusvahenditega lakke. (tüüblid, kruvid vastavalt lae materjalile) Kui siin läheb kapi lakke, paigalda see külgedega eest servast tasa. Paigalda alumise siini sisse stopperid või asendifiksaatorid.Seejärel aseta siin põrandale ilma kinnitamata. Tõsta üks uks alumise siini asukoha märkimiseks kohale. Kontrolli et uks oleks vertikaalses asendis ( selleks kasuta loodi või tee seda kapi küljeserva järgi ) Märgi pliiatsiga alumise siini asukoht ja tõsta uks kohalt ära. Puhasta siini alla jääv põrandapind tolmust ja muust mustusest.

Paigalda siin eelnevalt tehtud märgete järgi kasutades selleks kahepoolset teipi või montaaziliimi. Siini võib kinnitada ka kruvidega ! Tõsta uksed kohale, eelnevalt tagumised ja siis esimesed. Reguleeri uste kõrgus kasutades selleks kuuskant võtit. Liimi kinnitus ja reguleerimisavadele peitekleepsud ning paigalda tolmukarv ukse küljele.Liiguta siini sees olevad asendifiksaatorid nii , et uksed seisaksid ilusti vastu seina või kapikülge.