Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.
Küsi hinnapakkumist!

Riiulisüsteem Elfa Classic

Elfa Classic riiulisüsteem

Riiulisüsteem - isikupärane ja funktsionaalne ruumilahendus

Hästi organiseeritud kodus veedad meelsasti aega nii oma pere kui ka sõpradega. Sageli võib esemetele õige hoiukoha leidmine tunduda ülejõu käiva ja frusteeriva ülesandena. Siin tulebki appi Elfa riiulisüsteem oma üle 60 aastase sisustuskogemusega. Oleme kindlad, et leiame isikupärase ja funktsionaalse ruumilahenduse ka Sinu koju.

Erinevaid Elfa riiulisüsteemi tooteid omavahel kombineerides saab luua erinevaid ruumilahendusi ning neid vajaduse tekkides täiendada ning muuta. Riiulisüsteemi monteerimine on lihtne ja mugav ning sellega saab hakkama igaüks.

Riiulisüsteem - lai valik ja suur praktilisus

Pluusid, jakid, seelikud ja püksid - igal esemel on oma koht kas riidetorul, kapikorvis või riiulil. Mitmekesiste lisatarvikute abil mida elfa riiulisüsteem pakub leiavad oma koha tööriistad, autotarvikud, aiatööriistad, sporivahendid jne. Praktilisus on üks elfa tunnusmärkidest - disain, mis ühtaegu on kasutamissõbralik kui ka ajatu. Lõputu hulk variante ning kombineerimisvõimalusi on kindlustanud garderoobisüsteemile põhjamaade klassiku staatuse. Keegi kuulsus on kunagi öelnud, et garderoob on iga "rõivahullu" hingepalsam.

Tuleb nõustuda, sest hästi läbi mõeldud planeeringu alusel süsteemselt paigutatud rõivad ja muud esemed on hästi nähtaval ja kergesti leitavad. Kui sul ei ole tervet tuba garderoobiks kasutada, saad elfa® abiga efektiivselt kasutada ka väikese ruumiosa igat sentimeetrit. Seda on eriti lihtne paigaldada ja ta sobib kõikjale.

elfa® riiulisüsteem on klass omaette. Koos eritellimusel valmistavate liugustega moodustub ajatu tervik.

Vali riiulisüsteem juba täna!