fbpx Meist - V-Disain

Ettevõttest

V-Disain OÜ on ettevõte, mis tegeleb liuguste, garderoobide, riidekappide, panipaikade, ladustamissüsteemide, eritellimusel mööbli projekteerimise, müügi ja paigaldusega.

Meie eesmärgiks on täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid, seega kasutame kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale.

Erinevaid käänd- ja hõlmikuksi, liuguksiriiuli– ning korvisüsteeme omavahel kombineerides saame luua isikupärased ja praktilised hästi organiseeritud ruumilahendused, mille eeliseid saab nautida ka aastate pärast. Olles pidevalt kursis uuenduste ning trendidega furnituuri- ja materjaliturul, saame tellijatele pakkuda parimat.

Lihtsus ja paindlikkus, samas stiilsus ning funktsionaalne ruumilahendus, kaasaegsus ja sobiv hinnaklass tagavad meie poolt pakutavatele toodetele nõudluse.

Meie salong

Aastatepikkune töökogemus liuguste ja garderoobide alal ning maitse on abiks klientidele toodete valikul, põnevate ja praktiliste lahenduste loomisel ning kindlasti oma kodu sisustamisel!

Oleme valmis, et muuta garderoob meelispaigaks Teie kodus! Tulge tutvuma salongi näidiste ja materjalidega.

Vaata kaardilt

Meie brändid

Tahame pakkuda oma klientidele vaid parimat. Meie valikust leiab nii uudistooteid, mille seast leiab põnevaid lahendusi, kui ka ajatut klassikat, mis pikkadeks aegadeks rõõmu pakkuma jääb.

Pakume maailma juhtiva garderoobisüsteemide valmistaja Elfa® tooteid ning kvaliteetset Norra traatkorvide süsteemi Norscan®. Plaadivalikusse kuuluvad Egger, Kronospan ja Kronopol mööbliplaadid.

Mööbli juures on väga oluline osa kasutataval furnituuuril ning selle pärast kasutame ainult kõrgelt hinnatud kaubamärke Blum, Häfele, G*Grass, Hettich, et tagada toodete pikaajaline kasutus.

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Meie sotsiaalmeediakanalitelt leiad inspireerivat sisu ning ideid, kuidas kujundada oma garderoobilahendused!

Meie meeskond

Veiko Valjala

Asutaja ja tegevjuht

E-post: veiko@v-disain.ee

Telefon: +372 555 555 52

Helina Kiss

Projektijuht

E-post: info@v-disain.ee

Telefon: +372 555 494 99

Egle-Riin Klaar

Disainer-konsultant

E-post: info@v-disain.ee

Telefon: +372 555 494 99