fbpx Garderoobisüsteemid - V-Disain

Garderoobisüsteemid

V-Disain pakub võimalust disainida just sellised garderoobid ja panipaigad nagu soovite!

Kombineerides liuguksi, käänd- ning hõlmikuksi, riiuli- ja korvisüsteeme, saab luua just enda vajadustele vastavad isikupärased garderoobid.

Riiulisüsteem – isikupärane ja funktsionaalne ruumilahendus

Hästi organiseeritud kodus veedad meelsasti aega nii oma pere kui ka sõpradega. Sageli võib esemetele õige hoiukoha leidmine tunduda üle jõu käiva ja frustreeriva ülesandena. Oleme kindlad, et leiame isikupärase ja funktsionaalse ruumilahenduse ka Teie koju.

Erinevaid riiulisüsteemi tooteid omavahel kombineerides saab luua erinevaid ruumilahendusi ning neid vajaduse tekkides täiendada ning muuta. Riiulisüsteemi monteerimine on lihtne ja mugav ning sellega saab hakkama igaüks.

Hästi organiseeritud kodus on mõnus aega veeta! Tuleb nõustuda, sest hästi läbi mõeldud planeeringu alusel süsteemselt paigutatud rõivad ja muud esemed on hästi nähtaval ja kergesti leitavad.

Kuidas ülerõivaid mugavalt hoiustada?

Ülerõivaste puhul on oluline maksimaalne nähtavus garderoobis, lihtne kättesaadavatus asjadele, mida te kõige rohkem vajate ning interjööriga sobiv välimus. Elfa garderoobid on varustatud parima süsteemlahendusega ning saate garderoobid kokku panna enda vajaduste järgi.

Küsi pakkumist siit!