fbpx Garderoobikapid - V-Disain

Garderoobikapid

Riidekapid moodustavad meie sisustusest väga olulise osa. Kappideta ei kujuta meist keegi oma elamist ettegi – see pole lihtsalt võimalik. Seetõttu on väga tähtis, et riidekapid oleks mahukad ning sisaldaks täpselt sellisel hulgal riiuleid, sahtleid, kapikorve ning riidepuutorusid, nagu igaühele tarvis. Koos loome just Teie vajadustele vastava kapilahenduse!

<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/data03/virt18217/domeenid/www.v-disain.ee/htdocs/wp-content/themes/vdisain-theme/partials/text-logos.php</b> on line <b>16</b><br />
<br />
<b>Warning</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/data03/virt18217/domeenid/www.v-disain.ee/htdocs/wp-content/themes/vdisain-theme/partials/text-logos.php</b> on line <b>16</b><br />

Riidekapi juures on väga oluline, et kõik liikuvad osad kulgeksid sujuvalt ja vaikselt, et kasutatav furnituur oleks kvaliteetne ja töökindel, tagamaks selle probleemideta kasutatuse aastakümnete vältel.

 

Kvaliteet, mis kestab!

Riidekapid ja garderoobid valmistatakse vastupidavast ja kvaliteetsest melamiinplaadist. Melamiinplaat on mööblitööstuses enim levinud plaatmaterjal.

Melamineeritud puitlaastplaat saadakse termokõvastuva vaiguga immutatud paberi pressimisel plaadi pinnale kõrge temperatuuri ja survega. Melamiinplaat on kergesti hooldatav ja hinnaklassilt väga taskukohane.

Riidekapid valmistatakse vastavalt kliendi mõõtudele, vajadustele ja soovidele tuginedes. Nii on tagatud maksimaalne ruumikasutus ja praktilisus.

 

 

V-Disain pakub teile võimalust disainida oma garderoobid ja panipaigad täpselt selliseks nagu soovite!

Lisatarvikud

 

Materjalid

 

Valgustus

 

Walk-in garderoob – iga naise unistus!

Näpistage ennast kohe – see pole uni! ELFA tooteid kasutades saab  teie unelmate garderoobist reaalsus. Elfa garderoobid on varustatud parima turul oleva süsteemlahendusega, mis pakub teile maksimaalse nähtavusega sisu, lihtsa kättesaadavuse asjadele mida te kõige rohkem vajate ning paindlikkuse muuta garderoobid ise oma vajadustete järgi. ELFA mitte ainult ei  säästa ruumi garderoobis, vaid hoiab ka kokku väärtusliku aega – riideid üles leida on lihtsalt niivõrd kerge.

Küsi pakkumist siit!