fbpx Eritellimusmööbel - V-Disain

Eritellimusmööbel

V-Disain pakub Teile võimalust tellida kogu projekteeritav mööbel ühest kohast! Meilt saate tellida tervikliku sisustuslahenduse! Valmistame mööbli just Teie jooniste, soovide ja ideede põhjal, olgu tegu elu-, magamistoa, köögi- või vannitoamööbliga.

 

Köögilahendused

Köögikappides on oluline mahutavus ja praktilisus, et kõik oleks käepärast

Magamistoamööbel

Magamistoamööbel peaks moodustama interjööriga ühtse terviku

Vannitoamööbel

Vannitoamööbel mahutab endasse vajaliku enda värskendamiseks

Eritellimusel tehtud mööbel võimaldab teha täpselt Teie vajadustele vastavad lahendused

Riidekapi või garderoobi saab tellida täpselt sellise nagu Teie perel tarvis on ning võib olla kindel, et kellelgi teisel täpselt samasugust lahendust ei ole.

Samuti võimaldab eritellimusel mööbli tellimine ehitada kapp ka kõige väiksemasse nurka või nišši, mahutades oluliselt rohkem kui esialgu tundub ning luues nutikaid lahendusi, mida poest ei leia.

 

Hästi organiseeritud kodus on mõnus aega veeta!

Palju võimalusi, et luua omanäoline garderoob!

Meie valikus on 32 erinevat melamiinplaaditooni ning plaadid on paksusega 16 ja 22 mm. Riidekapid valmistatakse vastavalt kliendi mõõtudele, vajadustele ja soovidele. Nii on tagatud maksimaalne ruumikasutus ja praktilisus.

Kasutusmugavust lisavad kõikvõimalikud lisatarvikud nagu sahtlid, rullikutel korvid, pükstehoidjad, lipsuhoidjad, kingakorvid, allalastavad riidepuutorud ja erinevad valgustid.

Küsi pakkumist siit!