fbpx Elfa garderoobisüsteemid - V-Disain

Elfa® garderoobisüsteemid

Elfa® Classic

Elfa® riiulisüsteem on klass omaette!

Elfa® décor

Eksklusiivset interjööri armastavale inimesele!

Elfa® freestanding

Funktsionaalne ja praktiline lahendus asjade hoiustamiseks kasutades ära põrandapinda!

Elfa® utility

Universaalsed ja tugevad lahendused asjade hoiustamiseks garaažis, keldris või panipaigas!

Elfa® liuguksed

Skandinaavialik disain ja värv vastavalt oma isiklikule maitsele!

Tutvu kataloogiga

Elfa: Ladustamise liider. Täiuslik korv- ja võrkriiulisüsteem, millele annab tootja 10-aastase garantii.

Elfa asutati 1948 aastal ja on üle 70 aasta olnud turul uuendaja rollis ning vaieldamatult ladustamise kategooria liider. Aastakümneid kogemusi, pidev tootearendus ja tugev tootmisvõimsus teevad Elfa juhtivaks garderoobisüsteemide tootjaks maailmas. Elfa pakub disainile orienteeritud, funktsionaalseid ja paindlike lahendusi igasse ruumi.

Elfa garderoobid pakuvad suurimat rõõmu iga kord midagi riidekapist otsides. Elfa garderoobide kasutamisel teate täpselt, kus asjad paiknevad ning tunnete rõõmu aja üle, mida igal hommikul säästate.

Teie garderoob ei ole kunagi näinud välja nii suurepärane – või olnud sedavõrd hästi organiseeritud. Elfa décor garderoobid on varustatud ilu, funktsionaalsuse, revolutsioonilise disaini ja konstruktsiooniga. Lase meie ekspertidel luua garderoobid, mis on spetsiaalselt disainitud vastavalt teie vajadustele. Elfa garderoobid võimaldavad mugavalt paigutada nii oma igapäevariided, joped ja mantlid, jalanõud, kokkuvolditud riided ja aksessuaarid.


 

 

 

 

 

 

Elfa pakub disainile orienteeritud, funktsionaalseid ja paindlikke lahendusi igasse ruumi.

Elfa® Décor

Elfa® Décor

Elfa® décor Puit- ja metallosade liitmisel saadakse ainulaadne disainlahendus, mis tagab stiilse ja eksklusiivse garderoobi. Elfa® riputussüsteemide puhul jääb Sinu põranda pind vabaks ning garderoobi iga sentimeetri saab maksimaalselt ära kasutada.

 

 

Elfa® Classic

Elfa® Classic Riiulisüsteem

Erinevaid Elfa® riiulisüsteemi tooteid omavahel kombineerides saab luua erinevaid ruumilahendusi ning neid vajaduse tekkides täiendada ning muuta. Riiulisüsteemi monteerimine on lihtne ja mugav ning sellega saab hakkama igaüks.

Elfa® Classic korvisüsteem

Elfa® korvsüsteem on paindlik ja funktsionaalne! Olgu esemed suured või väikesed, elfa korvsüsteemi abiga on kõik hästi nähtaval ning käepärased. Korvsüsteemid korvid liiguvad kergelt ja kannavad ka raskeid esemeid. Elfa® kapikorve saab hõlpsalt ringi paigutada ja täiendada. Planeeri oma panipaik igat detaili hoolikalt läbi mõeldes nii saavutad maksimaalse tervikliku tulemuse.

 

Elfa® Freestanding

Elfa® Freestanding

Elfa® freestanding on lahendus neile, kes ei soovi ruumi seinale midagi kinnitada või sein ei kannata raskust. Freestanding sobib suurepäraselt ka ruumi jagajaks kodus või kontoris.

 

Elfa® Utility

Elfa® Utility

Elfa® Utility Nutikas asjade paigutamine panipaigas või garaažis loob ruumi kõigele. Tööriistad, aiatarvikud ning spordivahendid on süsteemselt paigutatud ning nende leidmine on lihtne ja mugav.

 

 

 

Elfa® Liuguksed

Elfa® Liuguksed

Elfa® liuguksed valmistatakse MDF plaadist, mis on disainitud tunnustatud Skandinaavia disaineri Hanna Werning’u poolt. Ustel näeb selgeid jooni ning ilusaid mustreid, esteetilist soojust ja kõrget kvaliteeti, mis kindlustab nende pikaealisuse. Uksed valmistatakse vastavalt kliendi mõõtudele ning lisadena on võimalik kasutada vaikselt ja sujuvat sulgumist ning integreeritud LED valgustust.

 

Liuguste erinevad mustrid

Liuguste värvikaart

Muster Flow

Muster Mimic

Muster Zack

Muster Gravity

Muster Plain