fbpx Liuguksed - V-Disain

Liuguksed

Liuguksed sobivad esikusse, elutuppa, magamistuppa või näiteks panipaika

Liuguksed on tänapäeval lahutamatu osa riidekappide valmistamisel. Liuguks võib olla ka väga praktiline ruumijagaja, mis jagab eriotstarbega ruume.

Saada päring

Liuguksed – osa meie tänapäevasest interjöörist

Tohutu kasutusmugavus, erinevad disainivõimalused ja praktilised lahendused!

Liuguksed pakuvad  tohutut kasutusmugavust, erinevaid disaini õimalusi ja seega võib kindel olla, et isiklik sisekujunduse unistus muutub reaalsuseks. Praktilised rakendused, nutikas ruumikasutus, värv ja disain vastavalt oma isiklikule maitsele. Lihtne või mustriline, läikiv või summutatud toonid – avasta oma eelistused.

V-Disain pakub teile kvaliteetseid liuguksi mõistliku ja taskukohase hinnaga. Lai valik liuguksi tähendab, et meil on palju erinevaid paneele ja värve igale maitsele. Kujunda liuguksed oma fantaasiat kasutades just selliseks nagu soovid. Kui sa ei leia sobivat värvitoonii siis on sul võimalik see välja valida NCS värvikaartide seast !

Soovid et sinu liuguksed näeksid välja ainulaadsed?

Disaini liuguks dekoratiivkleebisega ja saad ainulaadse ja kadestamisväärse tulemuse!

 

Liuguksed on ajatu element! Liugsüsteemid omandasid suure populaarsuse maailmas juba viiekümnendatel. Nende kõige olulisem eelis ei ole mitte ainult lihtsus avamisel, vaid ka optimaalne ruumi kasutamine.