Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.
Küsi hinnapakkumist!

Garderoobid kui lahutamatu osa meie argipäevast

V-Disain pakub teile võimalust disainida oma garderoobid ja panipaigad täpselt selliseks nagu soovite!

Erinevaid liuguksi, riiuli- ning korvisüsteeme omavahel kombineerides, saame luua isikupärased ja praktilised hästi organiseeritud garderoobid, mille eeliseid saab nautida ka aastate pärast.

Küsi personaalset pakkumist! 

Garderoobid  - ELFA

Elfa garderoobid
 

Elfa® on maailma juhtiv garderoobisüsteemide valmistaja, kelle tooted on tuntud oma lihtsuse ja paindlikuse poolest luues samas stiilse ja funktsionaalse ruumilahenduse. Elfa® toodetele kehtib 10-aastane garantii.

Elfa® garderoobid on paindlikud ja funktsionaalsed! Olgu esemed suured või väikesed, elfa® abiga on kõik hästi nähtaval ning käepärased. Elfa® riiulisüsteeme ja kapikorve saab hõlpsalt ringi paigutada ja täiendada. Planeerides oma garderoobid  detailselt läbi saavutatakse maksimaalse terviklik tulemus.

Elfa® garderoobid - hästi läbi mõeldud planeeringu alusel süsteemselt paigutatud riided ja muud esemed. Seinale paigaldatav elfa® Décor ladustamissüsteem tagab täielikult vabastatud põrandapinna, mis hõlbustab ruumi korrashoidu.

Elfa® décor garderoobid

Neile kes hindavad ekslusiivset interjööri ja ehtsa puidu soojust! Elfa® décor puit- ja metallosade liitmisel saadakse ainulaadne disainlahendus, mis tagab stiilse ja ekslusiivse garderoobi. Riputa elfa® décor seinale ja teie põranda pind jääb puhtaks ning garderoobi iga sentimeetri saab maksimaalselt ära kasutada. Elfa®décor korvid liiguvad vaikselt ja sujuvalt.

V-Disaini poolt pakutavad garderoobid on klientdele, kes on huvitatud sisustamisest, funktsionaalsusest, paindlikusest ja disainist ning nad on valmis maksma kõige selle eest natuke rohkem, et saada parimat võimalikku tulemust.

Elfa® Mesh korvid on mõeldud trenditeadlikele klientidele ning nad võimaldavad sisustamisel individuaalset lähenemist.

Garderoob / Garderoobituba - iga perenaise unistus

garderoobid

Valides elfa garderoobid tunnete suurimat rõõmu igakord oma riidekapist midagi otsides. Elfa garderoobide kasutamisel teate täpselt kus asjad paiknevad ning tunnete rõõmu aja üle mida igal hommikul säästate.

Teie garderoob ei ole kunagi näinud välja nii suurepärane - või olnud sedavõrd hästi organiseeritud. Elfa décor garderoobid on varustatud ilu, funktsionaalsuse, revolutsioonilise disaini ja konstruktsiooniga. Lase meie ekspertidel luua garderoobid, mis on spetsiaalselt disainitud vastavalt teie vajadustele. Elfa garderoobid võimaldavad mugavalt paigutada nii oma igapäeva riideid, joped ja mantlid, jalanõud, kokkuvolditud riided ja aksessuaarid.

Mugavus ja organiseeritus on parimad märksõnad iseloomustamaks Elfa garderoobe.

Näpistage ennast kohe – see pole uni! ELFA tooteid kasutades saab  teie unelmate garderoobist reaalsus. Elfa garderoobid on varustatud parima turul oleva süsteemlahendusega, mis pakub teile maksimaalse nähtavusega sisu, lihtsa kättesaadavuse asjadele mida te kõige rohkem vajate, ning paindlikkuse muuta garderoobid ise oma vajadustete järgi. ELFA mitte ainult ei  säästa ruumi garderoobis, vaid hoiab ka kokku väärtusliku aega – riideid ülesse leida on lihtsalt niivõrd kerge.

V-Disaini poolt pakutavad garderoobisüsteemid on järgmised:

Meelepärased ja funktsionaalsed garderoobid  ja garderoobisüsteemid V-Disanilt!

Garderoobi valikul küsi nõu meie ekspertidelt juba täna!