Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.

Küsi hinnapakkumist!

Garderoobid ja garderoobikapid

Garderoobide valmistamisel lähtume alati kliendi vajadustest ning soovidest. Kui sul on kodus koht, kus soovid asju ladustada, võta meiega ühendust.  Joonistame, arvutame, mõõdame ja veelkord mõõdame ning teeme ära. Ja seda suurima rõõmuga!

Garderoobe valmistame põhiliselt melamiinplaatidest.  Melamiinplaadid kanditud korraliku  ABS ehk plastik servakandiga on vastupidavad ja kvaliteetsed, erinevate toonide valik on väga lai ning mis kõige olulisem – hind on tarbijale sobiv!  Meie valikus on ka spoonplaadid peitsitud, lakitud ja õlitatud kujul. Garderoobide valmistamisel võib kombineerida erineva hinnaklassi materjalidega. 

Tutvu materjali valikuga siin!

Et garderoobid oleksid praktilised ja vastupidavad on oluline rõhk kasutataval furnituuril ja tootmise tehnoloogial. Meie klientidel on võimalus valida erinevate valmistamis  tehnoloogiate vahel. Kui sulle ei meeldi need lõputud aukude rivid kapi seintes siis pole midagi parata, teeme ilma.   

Olles turul aastast 2008 saame oma kogemustele tuginedes öelda, et igal kliendil on oma arvamus ja maitse. Seda arvesse võttes ei tooda me garderoobe ühe standardi järgi vaid oleme paindlikumad. 

Garderoobide  juures on väga oluline, et kõik liikuvad osad kulgeksid sujuvalt ja vaikselt, et kasutatav furnituur oleks kvaliteetne ja töökindel tagamaks selle kasutatuse probleemideta aastakümnete vältel.Seetõttu kasutame oma  töös ainult vastupidavaid ja kvaliteetseid materjale ning furnituure.