Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.
Küsi hinnapakkumist!

Liuguksed

Liuguksed on üks ajatu element. Liugsüsteemid omandasid suure populaarsuse maailmas juba viiekümnendatel. Nende kõige olulisem eelis ei ole mitte ainult lihtsus avamisel, vaid ka optimaalne ruumi kasutamine. Tänaseks on liuguksed muutunud eksklusiivseks ja esteetiliseks sisustus elemendiks.

Liuguksed sobivad esikusse, elutuppa, magamistuppa, panipaika. Samuti on liuguksed tänapäeval lahutamatu osa riidekappide valmistamisel. Liuguks võib olla ka väga praktiline ruumijagaja, mis jagab eriotstarbega ruume erinevates tegevusvaldkondades.

Küsi personaalset pakkumist! 

Efexon liuguksed

Moodsad EFEXON liuguksed

Välja on töötatud muljet avaldav liuguste mudelite kollektsioon, mille märksõnadeks on kindlasti kõrge tootekvaliteet, kasutusmugavus, vastupidavus ja lai ning atraktiivne materjali valik.

Tutvu lähemalt!

Arina liuguksed

Isikupärased ARINA liuguksed

Arina poolt pakutavad liuguksed on parim lahendus garderoobi või kapiusteks. Samuti võib liuguksi kasutada ruumijagajatena. Maksimaalne ukse laius saab olla 1800 mm ja kõrgus 3000 mm.

Tutvu lähemalt!

Liuguksed - osa meie tänapäevasest interjöörist

Liuguksed pakuvad  tohutut kasutusmugavust, erinevaid disaini võimalusi  ja seega võib kindel olla, et isiklik sisekujunduse unistus muutub reaalsuseks. Praktilisied rakendused, nutikas ruumikasutus, värv ja disain vastavalt oma isiklikule maitsele. Lihtne või mustriline, läikiv või summutatud toonid - avasta oma eelistused.

V-Disain pakub teile kvaliteetseid liuguksi mõistliku ja taskukohase hinnaga. Lai valik liuguksi tähendab, et meil on palju erinevaid paneele ja värve igale maitsele. Kujunda liuguksed oma fantaasiat kasutades just selliseks nagu soovid. Kui sa ei leia sobivat värvitoonii siis on sul võimalik see välja valida NCS värvikaartide seast !

Soovid et sinu liuguksed näeksid välja ainulaadsed?

Disaini liuguks dekoratiivkleebisega ja saad tulemuse mis muudab ka sinu parimad sõbrad kadedaks, võimalused on piiramatud

Küsi personaalset pakkumist!

Helista meile +372 7310 165 | Kirjuta meile info@v-disain.ee

* Kohustuslik