Eripakkumised

Aktiivsed pakkumised puuduvad

MEIE ASUKOHT

Teguri Mööblikeskus Tartu, Teguri 39.
Küsi hinnapakkumist!

Liuguksed EFEXON

EFEXON Liuguksed

EFEXON kaubamärki kandvad liuguksed on tuntud oma kvaliteedi ja kasutusmugavuse tõttu. Liuguksed liiguvad vaikselt ja sujuvalt kuullaagritega varustatud ratastel. Uuendusena on meil hea meel teile pakkuda pehme sulgumise mehanismi. Liuguks pidurdub vaikselt ja sujuvalt enne seinani jõudmist. Kleebitav tolmukarv kuulub kõigi uksemudelite varustusse.

Liuguksed EFEXON – Liuguksed nõudlikule sisustajale !

Liuguks – millest koosneb ?

Liuguks koosneb vertikaalsest ja horisontaalsest ukseprofiilist ja täitepinnast ning kahest üla- ja alaliugrattast. V-Disain pakub teile ainult alumiiniumprofiilidest valmistatavaid liuguksi. Liugukse raam on tavaliselt disainitud juba nii et see on ühtlasi ka käepide. Paneeluksed on ilma harjumuspärase raamita ja nende uste puhul saab kasutada liimitavat, süvistatavat või puuritavat käepidet. 

Liuguks liigub põrandale paigaldatud jooksusiinil ja lakke paigaldatud siini ülessane on rohkem suunav. AIR liuguksed on mõeldud kohtadesse kus alumise jooksusiini kasutamine pole võimalik või eriti otstarbekas. AIR liuguksed liiguvad ülemise siini sees ja sellistel ustel ei ole alaliugratast. Ukse liikumist kontrollib põrandale paigaldatav juhik. Paigaldamisel kasutatakse spetsiaalset AIR liugsiini, peiteliistu, seinakinnitusi ja otsakorke.

Ärkli korrused pakuvad ainulaadset elukeskkonda, kuid samal ajal vajavad erilist kaalutlust sisustamisel. Kaldlaed muudavad interjööri meeldivalt omapäraseks samas on ruumi raske otstarbekalt ära kasutada.  Siin saab liuguks näidata oma kõrget kohanemisvõimet.

Pakume liuguksi kaldlagedega ruumidesse! Juhul kui kalduksele ei ole võimalik paigaldada ülarattaid kasutatakse uste toestamiseks spetsiaalseid tugirattaid ja abisiini. Abisiin kinnitatakse riiulissüsteemi külge. Abisiini saab kinnitada ainult riiulisüsteemi külge !

Liuguksed EFEXON ja täitepind

Populaarsemad materjalid on peeglid, klaasid ja melamiinplaadid. Täitepindade valikus on veel spoon materjalid, nahkpaneelid, perforeeritud plaadid ja bambus kattega paneelid.

Soetades EFEXON liuguksed on kasulik teada !

Liuguste tellimisel on kõige olulisem täpsete mõõtude edastamine müüjale. Kui ava on liiga lai või kõrge ja ise ei saa päris täpselt seda teha on soovitav kutsuda meie spetialist kohapeale. Mõõtmisel kasutame laserkaugusmõõdikut  seega on suurte vahemaade täpne tulemus garanteeritud.

Mõõtmise täpsusest sõltub töö lõpptulemus !

Liuguksed on ette nähtud kasutamiseks sisetingimustes ja ei sobi eraldama väga erinevate temperatuuride ja niiskuse tingimustega ruume. Sobivaim suhtelise niiskuse tase ruumides on  40+60% Liuguksi ei ole soovitav paigaldada küttekollete vahetusse lähedusse. Eriti tundlikud niiskuse suhtes on melamiinkattega ja lakitud spoonkattega liuguksed. Liuguksed ei vaja erilist hoolt. Hoolitseda tuleb ainult selle eest et alumine jooksusiin oleks alati tolmu,  liiva  ja mustuse vaba, nii tagate liugukse pikaajalise  sujuva liikumise. Mingil juhul ei tohi liuguste rattaid õlitada !

Liuguksed EFEXON – sisustamisel rohkeid võimalusi pakkuvad , stiilsed ja ajatud !

Liuguste paigaldamine on lihtne ! Vaata juhiseid SIIT!

Küsi personaalset pakkumist!

Helista meile +372 7310 165 | Kirjuta meile info@v-disain.ee

* Kohustuslik