fbpx Garderoobilahendused – lihtsam tellida kui iialgi varem - V-Disain

Garderoobilahendused – lihtsam tellida kui iialgi varem

märts 12, 2021

Garderoobilahendused võivad olla mingil kujul mõttes igal uuel koduomanikul või perelisa ootajal. Riideid muudkui tuleb ja vahetub ning kõik üleliigsed esemed tuleb kuskile ära paigutada seniks kuni nad kasutuses pole. Õnneks salongi poole pöördumine lisavaeva ei tähenda, sest:

  • professionaalne sisustussalong tuleb (eri-)soovidele vastu,
  • aitab klienti garderoobi muretsemise ükskõik millisel sammul, 
  • teeb tellimise ja paigaldamise mugavaks.

Elus toimub nii palju, et suurte plaanide tegemine võib olla väsitav. Vähemalt panipaiga planeerimisel võime meie appi tulla.

Teeks äkki ise kapi?

Isetehtud kapid võivad olla odavamad; kuid et küündida salongi kvaliteedini, peab olema meister. Isetehtu võib olla ka omada ka riske, kuna kogenematu paigaldamisega võib ära rikkuda seina ja sisu ehitus ei pruugi arvestada esemeid kulutavate faktoritega.

Professionaalide väljapakutud garderoobilahendused on aga kindla peale minek, kui eesmärk on leida personaalne usaldusväärne versioon asjade hoiustamiseks. Samuti on saadaval vägagi erineva välimusega viimistlusvõimalused.

Meie erinevad garderoobilahendused on lisaks nutikale disainile valmistatud ka kvaliteetsetest materjalidest, mis peavad ajahambale vastu ning funktsioneerivad oma vastupidavuse kõrvalt ka meeldiva interjööri osana.

Meeldiv tellimine

Gardeoobi soetamine on lihtne. Tuleb vaid esitada oma ideed, joonised või pildid ruumist, mida on plaan hoiukohaks muuta. Spetsialistiga konsulteerides saab arvesse võtta kõik ruumi iseärasused ja veidrused ning valida kõige meelepärasem teostus oma kodule.

Garderoobilahendused lihtsalt koju kätte

Ideest teostumiseni jõudmine ei võta palju aega ja tellimuse alusel saadavad tooted jõuavad kohale lühikese tarneajaga. Minimaalse ajakuluga saavad arvestada ka mittetartlased, kuna transpordime oma tooteid üle Eesti. Kogemusi on meil isegi Soomest.

Lisaks transpordile on meie müügiprotsessi hinna sees ka toote paigaldus, mistõttu ei pea vastava konstruktsiooni soetamisel üksi meisterdama ja nuputama hakkama, sest kogenud käsi seab stabiilselt kõik vajaliku üles. Kuna koostöö on ladus nii teoorias kui praktikas, on meiega parim tulemus garanteeritud, ükskõik millised garderoobilahendused sulle lõpuks koju jõuavad.

Mõtled garderoobi tellimisele? Võta meiega ühendust ja räägi oma mõtteist.