fbpx Riidekappide müük – millised kliendid inspireerivad meid? - V-Disain

Riidekappide müük – millised kliendid inspireerivad meid?

märts 12, 2021

Sisustusvõimaluste pakkumine nõuab põhjalikku koostööd meie ja kliendi vahel. Garderoobide ja riidekappide müük võib näiteks pealtnäha tunduda üsna argise nähtusena – saadakse kokku, lepitakse kokku, tuuakse osad ja pannakse kokku. Aga üha enam on tänapäeval võimalik rakendada kunstilist meelt ka üsna argistes protseduurides.
Kunagi võis arvata, et fantaasiat enda kujunduse valikus said rakendada ainult rikkad ja kuulsad. Praegu aga võib kindlusega öelda, et see on muutumas üldiseks teenindusstandardiks. Oma kodu kaunimaks muutmine ja ladus suhtlus selle käigus pakub meile endilegi rõõmu. 

Riidekappide müük toob alati midagi uut

Riidekappide müük, ja kõik mis sinna alla käib, garderoobisüsteemidest kuni liugusteni, on meie leivanumber. Rutiini on üsna keeruline sattuda, sest iga uus töö toob erinevaid väljakutseid. Iga ruum, hoone, kliendi mõte võib oodatud rütmi ja kulgu muuta. 
Olenemata iga kliendi omapärast, sujuvad kõige paremini tööd, mille käigus oleme kliendiga läbitöötanud iga detaili, disainist mõõtudeni. Nii on kindel, et ootamatusi ei teki.

Mida salongi tulles silmas pidada?

Kui oled jõudnud otsusele, et vajad riidekappi või garderoobi, siis tule julgelt meiega konsulteerima. Võib tulla täiesti puhta lehena, vaid mõõdud kaasas, ja lasta meil pakkuda ideid. Koostöö on aga sujuvam, kui mõelda läbi järgnevad küsimused:

  • Milline on ruum, kuhu panipaik läheb? Küsimus pole ainult selles, kas see tuleks magamistuppa või esikusse, vaid näiteks kas tegemist on uue või vana hoonega, milline on miljöö, millised toonid on ruumis olemas või sinna tulevad. Abiks võivad olla fotod ruumist.
  • Kas oled täiuslikku riidekappi ette kujutanud? Võib olla üllatav, kui erinevaid ja huvitavaid lahendusi tänapäeval luua saab. Kirjelda julgelt meile oma mõtteid ja meie leiame võimalusi selle loomiseks või vähemalt selle lähedale jõudmiseks.
  • Kas oled teinud vajalikud mõõtmised või isegi joonise? Kui arvad, et ei oska või pole kindel, juhendame ja aitame. Samuti ei pea muretsema, kui paik, kuhu kappi paigaldada soovid, pole standardsuuruses – alati saame teostada eritellimust.

Kõige inspireerivam on teha koostööd kliendiga, kes teab, mida ta tahab, ja julgeb tahta. Kui riidekappide müük on omaette kunst, siis klient on meie muusa.