fbpx Garderoobisüsteemid mahutavad lahedalt ära Sinu suvise hobivarustuse - V-Disain

Garderoobisüsteemid mahutavad lahedalt ära Sinu suvise hobivarustuse

jaanuar 20, 2021

Suvi on äge aeg. Tänavune suvi on veel ekstra tore ja kuum olnud ning võimaldanud meil kõigil rohkem õues, metsas ja merel olla ning üha enamate tegevustega end lõbustada. Laienenud huvidering nõuab aga suuremat varustuseparki ning seega ka mahukamat ruumi, kus seda hooajavälisel ajal hoida. Mida teha? Hädast aitavad Sind välja garderoobisüsteemid.

Suvi läbi, mängud kappi!

Aeg ongi juba nii kaugel, et tänavune teguderohke suvi hakkab läbi saama. Ja just praegu on hea mõelda selle peale, kuhu kõik aerud, õngeridvad, jalg-, korv- ja võrkpallid, reketid, petanque’i komplekt, SUP- ja surfivarustus, laste rannamänguasjad, matkatarbed, wakeboard jms järgmist suve ootama panna.

Kuna Eesti on mereriik, siis on viimaste aastetega populaarsust kogunud ka erinevad veespordialad, muuhulgas ka eelpool mainitud surf, wakeboard ja jeti. Mõnusalt aja veetmiseks on suvel sadu erinevaid võimalusi. Paljudega neist kaasneb muljetavaldav hulk varustust, mida peab kuskil kindlas kohas hoiustama.
Tõsiasi on, et meil kõigil ei ole ruumikaid keldreid ja mahukaid garaaže. Enamus meist elab siiski linnakorteris, kus on pinnaga pigem halvasti kui hästi.


Kuid ‒ kus mure kõige suurem, seal abi kõige lähem! Hooajaliste esemete hoiustamiseks on üheks heaks ja praktiliseks lahenduseks läbimõeldud garderoobisüsteemid. Tõsi, jetit sisseehitatud garderoobi küll ei mahuta, kuid see-eest surfilaua küll. Rääkimata siis veel väiksematest esemetest nagu pallimängud, tuulelohed ja õngeridvad.

Läbimõeldud garderoobisüsteemid on justkui kummist

Hea on ka see, et tänu vastavalt oma vajadustele komplekteeritavale kontseptsioonile saad Sa luua just sellise garderoobisüsteemi nagu Sinu pere vajab.

Suures plaanis võiks mõelda umbes nõnda:

  • Suuremate esemete (surfilaud, aerud, jalgratas, käimiskepid jms) hoiustamiseks planeeri garderoobi struktuuri kindlasti avatud kõrgem ruumiosa, mis on mahukas nii laiuses kui pikkuses. Kõige mõttekam oleks ära kasutada terve ruumi kõrgus ehk siis laeni välja.
  • Riiulid aitavad hoiustada keskmise suurusega esemeid. Kui üks osa garderoobist peaks kindlasti olema n-ö maast-laeni, siis sinna kõrvale planeeri riiulitega ära jagatud pind, et mahutada laua- ja pallimänge, kokkukeeratavaid SUP laudu ning muid keskmise suurusega esemeid, sh matkasaapad, magamiskotid jms.
  • Korvsüsteemide abil saab mahutada väiksemaid esemeid. Korvidesse saad Sa paigutada taskulambid, laste rannamänguasjad, rulluisukaitsmed jne.

V-Disain pakub Sulle kolme erinevat garderoobisüsteemi:

  1. Elfa riiulisüsteemid. Erinevaid Elfa riiulisüsteemi tooteid omavahel kombineerides saad Sa luua erinevaid ruumilahendusi ning neid vajaduse tekkides täiendada ning muuta. Riiulisüsteemi monteerimine on lihtne ja mugav ning selleks ei pea lisajõude kaasama.
  2. Melamiinplaatidest garderoobid. Melamiinplaadid on kanditud korraliku ABS ehk plastik servakandiga ning need on vastupidavad ja kvaliteetsed. Valikus on ka erinevaid toone, mis rahuldavad kõik soovid ja nõudmised. Selektsiooni hulka kuuluvad ka peitsitud, lakitud ja õlitatud spoonplaadid.
  3. Norscan garderoobisüsteemid. Tegemist on modernse, kvaliteetse ja stiilse traatkorvsüsteemilahendusega, mis sobib väga hästi just trenditeadlikule maitsele. Samas on see ka väga praktiline, kattes seega nii esteetilise kui funktsionaalse vajaduse.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!