fbpx Funktsionaalsed garderoobilahendused: lihtsam & mõnusam elu! - V-Disain

Funktsionaalsed garderoobilahendused: lihtsam & mõnusam elu!

märts 12, 2021

Tänapäevane elu tähendab paljuski lihtsust, mugavust, kiirust ja multifunktsionaalsust. Ka meie liigume modernses taktis ning soovime oma salongi külalistajatele üha operatiivsemaid lahendusi ning paremaid võimalusi. Üheks viisiks seda oma elus saavutada, on paigaldada garderoobilahendused, mis muudavad Sinu elu tunduvalt lihtsamaks ja mugavamaks. Vaatame teemat lähemalt.

Kuidas garderoobilahendused Sinu elu paremaks teevad:

  • Lihtne tellimisprotsess. Garderoobi tellimine on väga lihtne. Selleks ei kulu Sul ei üleliigset aega ega energiat. Sul tuleb meile esitada vaid oma ideed, mõtted, joonised või pildid ruumist, kuhu Sa panipaika soovid. Siinkohal olgu öeldud, et see võib olla kasvõi terve tuba (või isegi mitu tuba, mis on omavahel üheks suureks garderoobiruumiks ühendatud) või osa sellest.

    Edasine on juba meie teha: tuleme Sinu koju kohale, mõõdame (vähemalt) üheksa korda ja joonistame valmis professionaalsed eskiisid, mille järgi spetsialistid panipaigad üles sätivad.

    NB! Sul on võimalus lasta valla kogu oma fantaasia, sest spetsialist töötab vastavalt sellele välja parima võimaliku versiooni. Meie eksperdid võtavad arvesse nii ruumi iseärasused kui Sinu erisoovid ning valivad seejärel välja parima teostuse Sinu kodule. 
  • Muretum elu. Asju on meil kõigil kindlasti palju rohkem, kui (tegelikult) peaks. Tihti jäävad need meile igapäevaste toimetuste käigus ette ning hakkavad isegi meie elusid risustama. Kui aga need esemed (näiteks hooajalised asjad, rõivad ja jalatsid) saaks kuhugi vahepeal ära panna, siis oleks elu jälle mõnusam! Hästi läbimõeldud garderoobilahendused aitavad siinkohal hädast välja.

    V-Disaini garderoobilahendused on kvaliteetsed ehk peavad ajahambale hästi vastu. Mis tähendab omakorda, et Sinu elu on taaskord kraadi võrra muretum ja Sa ei pea iga paari aasta tagant uut garderoobisüsteemi laskma paigaldada. Juhul, kui Sa seda muidugi just ei soovi. 
  • Rätsepateenus. Meie toimimisviis on paljuski haute couture ehk lähtume individuaalsest lähenemisest. Sa saad tellida just täpselt sellise garderoobisüsteemi nagu Sa ise soovid. Vastavalt Sinu eelistustele, kodu stiilile ja pere vajadustele. Meie teha on Sinu unistus ellu viia! 

Kuidas meie garderoobilahendused valmistatud on?

Garderoobe valmistame me peamiselt melamiinplaatidest, mis on kanditud korraliku ABS ehk plastik servakandiga ehk tegemist on vastupidavate ja kvaliteetsete garderoobisüsteemidega.

Meie valikus on ka peitsitud, lakitud ja õlitatud spoonplaadid. Panipaikade valmistamisel võib ilma igasuguse probleemita kombineerida ka erineva hinnaklassi materjale.

NB! Et panipaigad oleksid võimalikult praktilised ja vastupidavad tuleb rõhku panna kasutatavale furnituurile (erinevad väiksemad detailid nagu käepidemed, riiulite kandurid jms) ja tootmise tehnoloogiale. Oluline on, et kõik liikuvad osad kulgeksid sujuvalt ja vaikselt.

Loe lisaks: Kuidas luua garderoobituba? ja vaata, Kuidas valida garderoobi suvilasse.

Tekkis huvi? Või soovid meile mõned küsimused esitada? Võta meiega ühendust!